ПП "ГЕНРІХ"
Промислове обладнання для маркування.
(044) 403-82-51 , (050) 312-57-02 , info@markirator.kiev.ua
головна   обладнання   витратники   сервіс   галерея   контакти  

Розділ 1. Краплеструменеві маркиратори (принтери) малих знаків.

Це найбільш поширений тип маркувального устаткування, принцип роботи якого заснований на безконтактному розпиленні спеціального швидковисихаючого чорнила на поверхню виробу, що маркується. Подібним способом може маркуватися практично будь-яка поверхня, включаючи пластик, папір, картон, скло, метал, різні плівкові матеріали, продукти харчування (за допомогою спеціальних харчових чорнил). Маркиратори даного типу можуть друкувати чорнилами різних кольорів. Застосовуватися для маркування їжі, напоїв, парфюмерно-косметичних виробів, предметів особистої гігієни, електротехнічного устаткування, електроніки, кабелів, труб, профілів та ін.


(приклад маркування зробленого на пластиковій кришці за допомогою краплеструменевого маркиратора малих знаків)

Краплеструменевий маркиратор
(принтер) малих знаків
Markem-imaje 9410

Markem-imaje 9410
детальний опис
замовити
Краплеструменевий маркиратор
(принтер) малих знаків
Markem-imaje 9450

Markem-imaje 9450
детальний опис
замовити
Краплеструменевий маркиратор
(принтер) малих знаків
Markem-imaje 9450E

Markem-imaje 9450E
детальний опис
замовити

Розділ 2. Термотрансферні маркиратори (принтери).

Це також досить поширений тип маркувального обладнання, принцип роботи якого базується на перенесенні барвника з поверхні термотрансферної фарбувальної стрічки (ріббона) на паперову або синтетичну поверхню шляхом теплової дії термоголівки і тиску притискного валу термотрансферного маркиратора. Термотрансферні принтери працюють з більшістю типових гнучких плівкових матеріалів, таких, як поліетилен, поліпропілен, папір, фольга і т.п. Маркиратори даного типу дають високу якість та довговічність друку, в т.ч. тексту, зображень, логотипів, штрихкодів і т.п. В основному застосовуються в харчовій промисловості і машинобудуванні, для маркування пломб, мішків, вакуумних упаковок, тощо.


(приклад маркування зробленого на гнучкий поліетиленовій упаковці за допомогою термотрансферного маркиратора)

Розділ 3. Лазерні маркиратори.

Це ще один поширений тип маркувального устаткування, принцип роботи якого заснований на випалюванні лазерним промінем інформації на поверхні виробу, що маркується. Порівняно з краплеструйним і термотрансферним маркуванням лазерна технологія характеризується високою якістю друку у поєднанні з високою продуктивністю. При цьому найбільш поширеною лазерною технологією є CO2 лазери - компактні, економічні і надійні установки. Вони дозволяють виконувати стійке маркування високої якості на різних поверхнях (глибина пропалення регулюється), в т.ч. на пластиці, ПВХ виробах, ПЕТ пляшках, склі, забарвленому папері, тощо. Застосовуються в різноманітних галузях промисловості.


(приклад маркування зробленого на скругленій поверхні металевої кришки за допомогою лазерного маркиратора)

 Лазерний маркиратор
Markem-imaje SmartLase c150/350

Markem-imaje SmartLase c150/c350
детальний опис
замовити
 Лазерний маркиратор
Markem-imaje Lightjet Vector

Markem-imaje Lightjet Vector
детальний опис
замовити


Розділ 4. Маркиратори (принтери) великих знаків високої роздільної здатності.

Дані маркиратори призначені для нанесення високоякісного маркування (включаючи текст, штрих-коди, логотипи) на великі об'єкти, такі як картонні коробки, ящики і т.п. Маркування наноситься з використанням ще одного різновиду маркувального устаткування - струменевих маркираторів на термоплавких чорнилах. Термоплавке чорнило - це спеціальне чорнило гарячого нанесення, яке при кімнатній температурі знаходиться в твердому стані. У момент нанесення маркування чорнило сильно розігрівається, переходить в рідкий стан (при цьому виникає надлишковий тиск пари) і безконтактним способом розпилюється на поверхню об'єкту, що маркується. Маркиратори даного типу можуть друкувати чорнилами різних кольорів.


(приклад маркування зробленого на картонній коробці за допомогою маркиратора великих знаків високої роздільної здатності)

Розділ 5. Принтери - аплікатори етикеток.

Принцип роботи маркираторов/принтерів-аплікаторів етикеток схожий з принципом роботи термотрансферних маркираторів з розділу №2. Різниця полягає лише в тому, що маркування не наноситься безпосередньо на об'єкт, що маркується, а наноситься на етикетку, яка потім приклеюється до об'єкту, що маркується. Маркиратори даного типу можуть друкувати чорнилом різних кольорів. Найбільш поширене використання промислових аплікаторів етикеток - це маркування картонних коробок (і не лише) в усіх галузях промисловості.


(приклад маркування зробленого на поверхні картонної коробки за допомогою принтера - аплікатора етикеток)

 

Розділ 6. Краплеструменеві маркиратори (принтери) великих знаків.

Принцип роботи краплеструменевних маркираторів з даного розділу аналогічний принципу роботи маркираторів з розділу №1 з тією лише різницею, що вони призначені для нанесення крупніших знаків в повідомленні. Придатні для маркування як пористих, так і непористих поверхонь, включаючи картон, картон з плівковим покриттям, дерево, полістирол, пластмасу, метал, бетон і т.д. Маркиратори даного типу можуть друкувати чорнилом різних кольорів. Найбільш поширене використання краплеструменевних маркираторів великих знаків - це маркування картонних коробок в усіх галузях промисловості.


(приклад маркування зробленого на поверхні картонної коробки за допомогою краплеструменевого маркиратора великих знаків)

Розділ 7. Маркиратори (принтери) малих знаків на термоплавких чорнилах.

Дані маркиратори призначені для нанесення високоякісного маркування (включаючи текст, штрих-коди, логотипи) на невеликі об'єкти. Маркування наноситься із застосуванням згаданої в розділі №4 технології - струменевого маркування з використанням термоплавких чорнил. Термоплавке чорнило - це спеціальне чорнило гарячого нанесення, яке при кімнатній температурі знаходиться в твердому стані. У момент нанесення маркування - чорнило сильно розігрівається, переходить в рідкий стан (при цьому виникає надлишковий тиск пари) і безконтактним способом розпилюється на поверхню об'єкту, що маркується. Маркиратори даного типу можуть друкувати чорнилами різних кольорів.


(приклад маркування зробленого на упаковці печива за допомогою маркиратора малих знаків на термоплавких чорнилах)

 
 

Розділ 8. Принтери - аплікатори етикеток для палет.

Маркиратори/принтери з даного розділу аналогічні принтерам-аплікаторам етикеток з розділу №5 і застосовуються для маркування палет.

 
www.markirator.kiev.ua - маркиратори, принтери, витратні матеріали, обладнання для маркування Markem-Imaje.