ПП "ГЕНРІХ"
Промислове обладнання для маркування.
(044) 403-82-51 , (050) 312-57-02 , info@markirator.kiev.ua
головна   обладнання   витратники   сервіс   галерея   контакти  

Шановний відвідувачу!

Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії, що має більш ніж 15-річний досвід в постачаннях, наладці, введенні в експлуатацію і обслуговуванні промислового устаткування для маркіровки продукції найширшого спектру. Пропоноване устаткування - датери, каплеструйні і лазерні маркиратори фірми Markem-imaje, термотрансферні принтери і маркиратори високої роздільної здатності, системи для друку і наклейки самоклейких етикеток, апплікатори самоклейких етикеток дозволяють наносити у виробничих умовах літерно-цифрову інформацію, дати, штрихові і 2-D коди, логотипи на найрізноманітніші за формою і складом поверхні, включаючи пластик, папір, картон, скло, метал, різні плівкові матеріали. Наші маркиратори можуть наносити маркування різним по складу і кольору чорнилом на кабель, труби, металеві і пластикові профілі, напої і продукти харчування (в т.ч. маркіровка спеціальним харчовим чорнилом як безпосередньо продуктів харчування, так і упаковок, що контактують з продуктами харчування).

Markem-Imaje
Для довідки. Markem-Imaje - це всесвітньо відомий виробник і дистриб'ютор промислових маркираторов і принтерів. Компанія була утворена в 2007 році в результаті злиття Нью-Гемпширської корпорації Markem (заснована в 1911 році) і французької компанії Imaje (заснована в 1982 році). Головний офіс компанії Markem-imaje розміщений в містечку Бур-ле-Валанс, Франція. До складу Markem-Imaje входить 30 дочірніх компаній і 6 дослідницьких центрів, розташованих у Франції, США, Великобританії, Бельгії, Індії і Швеції. Штатна кількість співробітників станом на 2011 рік - більше 3 тисяч. Markem-Imaje - це незмінна гарантія високої якості продукції та сервісного обслуговування.

Ознайомитися з каталогом устаткування для маркіровки Markem-imaje можна в розділі "обладнання". Вибрати і замовити витратні матеріали, чорнила для каплеструйних маркираторів і т.п. можна в розділі "витратники". Узнати порядок гарантійного і післягарантійного ремонту і технічного обслуговування маркираторів можна в розділі "сервіс". Проглянути приклади роботи маркувального устаткування можна в розділі "галерея". Якщо у Вас виникло будь-яке питання по вибору або технічному обслуговуванню маркиратора - Ви у будь-який момент можете його задати або через електронну пошту, або по телефонах, які приведені в розділі "контакти".

Будемо раді співпраці з Вами!

www.markirator.kiev.ua - маркиратори, принтери, витратні матеріали, обладнання для маркування Markem-Imaje.